москва та область відчули на собі наймасштабнішу атаку за час повномасштабного російського вторгнення в Україну. Про це повідомляє УНН з посиланням на Міністерство оборони України.
Деталі
Відомство виклало фото безпілотника з підписом "Moscow never sleeps" ("москва ніколи не спить в перекладі" з англійської – ред). Там зазначили, що війна повертається туди, звідки прийшла.
Сили оборони вперше уразили московський НПЗ, нафтобазу "Солнечногорская" та декілька виробництв з мікроелектроніки. Раніше ці обʼєкти були захищені величезною кількістю засобів ППО. Але сталося щось дивне. Боже, бомбі росію
– йдеться в дописі.
Контекст
У підмосков’ї після нічної атаки БПЛА 17 травня загорілася сонячногірська наливна станція. Об’єкт – частина магістральної паливної системи навколо москви.
Також УНН повідомляв, що в московській області рф унаслідок масованої атаки безпілотників загинули троє людей, є постраждалі та пошкодження житлових будинків.
Партизани "АТЕШ" заявили про диверсії проти систем ППО у підмосков’ї17.05.26, 06:47 • 3940 переглядiв








