Головний тренер збірної України U-20 Дмитро Михайленко може очолити харківський “Металіст 1925”.
Про це повідомляє ведучий YouTube-каналу “ТаТоТаке” Михайло Співаковський. За його словами, Михайленко є претендентом на заміну Патріка ван Леувена на посаді головного тренера “Металіста 1925”.
“За моєю інформацією, керівництво “Металіста 1925” перебуває у серйозних консультаціях з тренером молодіжної збірної України Дмитром Михайленком.
Цікава кандидатура. Я розумію, що зараз у “Металісті 1925” працює спортивний директор Микола Шамардін, працює Андрій Полунін, тобто вони усі знають Михайленка.
В мене тільки одне, здається, резонне питання, як Дмитру Станіславовичу суміщати роботу у “Металісті 1925” з його величезним бюджетом, перепрошую, потенційними новими підписантами, з амбіціями та чемпіонат світу U-20, який проходитиме з 27 вересня по 19 жовтня в Чилі.
Це ще треба закладати якісь повноцінні два-три тижні іноземних зборів. Чимось нагадує ідею взяти Руслана Ротаня до “Полісся” минулого літа”, – цитує Співаковського “Український футбол”.
Сообщение Михайленко може стати головним тренером Металіста 1925 появились сначала на SPORTNEWS.COM.UA.