
У Дніпрі правоохоронці затримали 53-річного чоловіка, якого підозрюють в умисному вбивстві співмешканки.
Про це повідомили у пресслужбі ГУНП України у Дніпропетровській області.
За даними слідства, під час побутового конфлікту він жорстоко побив жінку, від отриманих травм вона померла на місці.
Повідомлення про смерть 57-річної жінки надійшло до поліції 2 серпня близько 03:30. На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група.
Під час першочергових слідчих дій чоловік намагався ввести правоохоронців в оману, повідомивши неправдиві обставини загибелі співмешканки. Однак поліцейські встановили справжній перебіг подій та зібрали докази його причетності до злочину.
За попередньою інформацією, під час спільного дозвілля в одній із квартир Амур-Нижньодніпровського району між цивільним подружжям виникла сварка. У ході конфлікту чоловік завдав жінці численних ударів по голові та тілу, що стали смертельними.
Підозрюваного затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).
Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
dneprnews.info



