
З вечора окупанти понад 30 разів ворог атакував чотири райони Дніпропетровщини ракетою, авіабомбою, артилерією та безпілотниками. Про це повідомили в ОВА.
Нікопольський район.
Так, 50-річна жінка у Мирівській громаді постраждала через вчорашній удар дроном. Вона самостійно звернулася по допомогу до лікарні.
З вечора і до ранку окупанти атакували район FPV й артилерією. Одним з дронів знову поцілили по Томаківській громаді. Горів приватний будинок.
Також били по райцентру, Покровській сільській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Сталися пожежі. Пошкоджений готель, адмінбудівля, 2 багатоквартирні і приватний будинки, дачна оселя, підприємство, 5 авто та мікроавтобус. Через вчорашні удари пошкоджена АЗС, 2 приватні будинки, 3 господарські споруди, теплиця, авто й 2 гаражі.
Дніпровський район.
За уточненою інформацією через вчорашню атаку по Дніпру загинули 4 людей. Щирі співчуття рідним. Постраждали 19 людей.
Синельниківський район.
По Дубовиківській громаді вдарили КАБами. Сталися пожежі. Пошкоджений приватний будинок й господарська споруда.
Криворізький район.
Пошкоджена інфраструктура.
dneprnews.info








