Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Випускники 2020 року відправляться у космос із NASA і SpaceX

16 мая
16:17 2020

Аби відсвяткувати випуск-2020, SpaceX та NASA запрошують учнів з усього світу надіслати своє фото і відправитися у перший людський космічний політ у найближчому десятилітті.

Про це повідомляє репортер CNBC у своєму Twitter.

Усі студенти, які закінчили або планують закінчити навчання у 2020 році, можуть завантажити свою фотографію на мозаїку Землі, яка буде надрукована та вилетить на борту космічного корабля SpaceX’s Crew Dragon під час майбутньої місії на Міжнародній космічній станції, разом з космонавтами NASA Бобом Бенкеном і Дугом Херлі на борту.

SpaceX and NASA are inviting students from around the world to submit their photo, which will fly with astronauts Bob Behnken and Doug Hurley on Crew Dragon for Demo-2.https://t.co/OUlh1tZpqy pic.twitter.com/gIMv1Bsqah

— Michael Sheetz (@thesheetztweetz) May 14, 2020

Випускники можуть подати заявку до середи, 20 травня.

Crew Dragon – це вільнолітаючий космічний корабель, призначений для доставки як вантажів, так і людей до орбітальних напрямків. Це єдиний в даний час літальний апарат, який здатний повернути значну кількість вантажу на Землю. В даний час він перевозить вантаж у космос, але був створений з самого початку для перевезення людей.

Перший демонстраційний політ в рамках комерційної програми NASA розпочався 2 березня 2019 року о 14:49. 3 березня 2019 року космічний корабель Crew Dragon успішно приєднався до космічної станції о 6:02. Він став першим американським космічним кораблем, який автономно з’єднався з Міжнародною космічною станцією.

Источник: bituk.media