Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Шахраї виманили у пенсіонера 250 тисяч гривень

25 июля
03:43 2020

Шахраї видурили у довірливого пенсіонера чверть мільйона

На Тернопільщині шахраї видурили обманним шляхом у пенсіонера чверть мільйона гривень. Жертвою шахраїв став 74-річний житель Тернополя. Чоловік набував «лікарські препарати», які повинні були вилікувати хронічні хвороби, але потім шахраї змогли втертися в довіру і видурити 250 тисяч гривень.

Так звані ліки чоловік замовляв онлайн. Однак через якийсь час йому зателефонували і представилися співробітниками Департаменту соціального захисту. Чоловік, який телефонував, розповів, що фірма-продавець «ліків» підозрюється у реалізації неякісної продукції. Тому тернополянину невідомий пообіцяв повернути всі кошти за придбані раніше «ліки».

Чоловік погодився на всі умови аферистів. Вони йому дзвонили ще кілька разів і підвидом податків, медичної страховки та оформлення документів виманили 250 тисяч гривень. Відомості по даній справі внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 Кримінального кодексу України.

Поліцейські взялися за цю справу і шукають зловмисників. Вони також порекомендували тернополянам та жителям області бути обачними й не вірити у всі можливі пропозиції збагатитися і перерахувати гроші.

Психолог ГУНП в Тернопільській області Михайло Козюк розповів, що не можна купувати "ліки" на сайтах, які обіцяють велике відшкодування і лікування від усіх хвороб одразу. Також він порадив шукати підтримки у родичів і друзів. Краще порадитися і подумати, як зробити покупку і потрапити в неприємності.

Источник: ternopol.znaj.ua