Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Прокуратура розпочала провадження за заявою шефредактора Delo.ua

08 мая
19:23 2020

6 квітня 2020 року Київська міська прокуратура №3 зареєструвала кримінальне провадження за заявою шефредактора новин видання Delo.ua Дениса Ялухіна, який раніше повідомив про побиття патрульними. Про це Державне бюро розслідувань повідомило у відповідь на запит «Детектора медіа».

Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування в провадженні здійснюють слідчі територіального управління ДБР у Києві.

1.jpeg (49 KB)

«Детектор медіа» очікує відповіді на запити від Департаменту патрульної поліції та Національної поліції.

Нагадаємо, шефредактор новин видання Delo.ua Денис Ялухін повідомив, що 2 травня двоє поліцейських побили його, коли він намагався домогтися від колишньої дружини зустрічі зі своєю дочкою. Він додав, працівники поліції відвезли його у відділення та протримали там три години. Після цього пан Ялухін звернувся в приватну клініку, де лікарі діагностували в нього струс мозку 1-2 ступеня та гіпертонічний криз.

Патрульна поліція Києва повідомила, що перевірить заяву Дениса Ялухіна про побиття патрульними. Правоохоронці також розповіли, що затримали шефредактора Delo.ua «із застосуванням спеціальних засобів, кайданок та фізичної сили, адже чоловік поводив себе агресивно, намагався завдати ушкодження інспекторам та лякав своїми діями дитину».

Патрульна поліція Києва склала проти Дениса Ялухіна адміністративні протоколи за дрібне хуліганство та злісну непокору вимозі поліцейського.

Источник: detector.media