Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Білл Гейтс вважає, що навчальні заклади закриють на рік

23 июля
22:53 2020

Мільярдер Білл Гейтс вважає, що школи в США можуть бути закриті аж до осені 2021.

Кожній людині знадобиться кілька доз вакцин, а влада Америки допустила серйозні помилки при боротьбі з пандемією.

Засновник Microsoft Білл Гейтс розкритикував керівництво США, яке допустило, на його думку, ряд серйозних помилок при боротьбі з пандемією. Після відходу з посту керівника Microsoft мільярдер зосередив весь час на благодійних проектах в сфері охорони здоров'я. На думку Гейтса, найважчим наслідком нинішньої пандемії крім безпосередньо померлих людей буде масове і тривале закриття шкіл. Це обійдеться людству дуже дорого. В інтерв'ю CBS News Гейтс також несхвально "пройшовся" по американському президенту Дональду Трампу і його тактиці протистояння COVID-19.

"Деякі рішення були помилкові, — заявив мільярдер. — Наприклад, відкриття барів. З точки зору економіки, це плюс, але з точки зору ризику інфікування — мінус. Багато подібних рішень прийняли неправильно. Ключовим в протистоянні вірусу є носіння масок, соціальне дистанціювання і розробка вакцин. а найбільшим приводом для побоювань є закриття шкіл. Звичайно, після смертей людей. Міські і приватні школи краще просувають онлайн-навчання, а ось у закладів в невеликих населених пунктах немає таких ресурсів. Треба повертати вчителів і учнів в класи, але не допускати сплеску інфекцій. Думаю, що остаточно ми візьмемо це під контроль восени 2021 ".

Гейтс переконаний, що в США створять ефективну вакцину, але для досягнення ефекту потрібно зробити "неймовірну кількість доз", оскільки кожній людині потрібні кілька уколів. Сам Гейтс вклав уже $ 300 млн в боротьбу зі світовою пандемією.

Источник: zdorovia.com.ua


Актуально

    В Днепре 14-летнему мальчику провели сложную операцию и транслировали ее онлайн для других врачей

В Днепре 14-летнему мальчику провели сложную операцию и транслировали ее онлайн для других врачей

0 комментариев Читать всю статью