Нападник хорватського “Хайдука” Назарій Русин поділився думками щодо свого нещодавнього конфлікту з журналістом Ігорем Цигаником.
На початку року Русин мав конфлікт із відомим українським журналістом Ігорем Циганком. Причиною суперечки стало повідомлення журналіста про те, причиною відходу Русина із “Сандерленда” міг бути політичний підтекст – буцімто власник “Сандерленда” пов’язаний з росіянами або сам є росіянином, і йому не сподобалися виступи Русина на підтримку України. Невдовзі сам Русин спростував цю інформацію.
Напередодні Русин розповів, як він ставиться до Циганика.
“Я розумію, що він хотів мене захистити. Однак… Ви самі розумієте, що я на контракті у “Сандерленді”. Та й можу лише повторити, що до мене не було поганого ставлення. Там навпаки усі підтримують Україну.
Вдячний Циганику. Ми знайомі вже пару років. Я також, можливо, трохи неправильно та різко висловився. Не спілкувалися після цього інциденту, але в нас з ним усе буде добре”, – сказав Русин “Українському футболу”.
Сообщение Русин висловився щодо свого конфлікту з Ігорем Цигаником появились сначала на SPORTNEWS.COM.UA.