Френк Воррен, промоутер чемпіона світу в суперважкій вазі за версією IBF Даніеля Дюбуа, відреагував на припинення співпраці Олександра Усика з Олександром Красюком.
Кілька днів тому стало відомо про те, що Олександр Усик (23-0, 14 KO) завершив співпрацю з промоутером Олександром Красюком після 12 років.
Напередодні Воррен розповів, як він сприйняв новину про завершення співпраці між Усиком та Красюком.
“Я не знаю всіх тонкощів, але це не виникло на рівному місці. Це не просто так, ситуація тривала вже кілька тижнів. Але вже як є. Усик продовжує тренуватись. Я впевнений, що їх хвилює лише те, щоб його тренувальний табір пройшов добре.
Знаю, що Даніель не очікує нічого меншого, ніж вийти на ринг проти Усика, який на 100% готовий до бою”, – сказав Воррен.
Сообщение Промоутер Дюбуа висловився про прощання Усика із Красюком появились сначала на SPORTNEWS.COM.UA.