Асортимент звичайних складів лакофарби доповнює товарна лінійка з яскравими, стильними декоративними текстурами, які перетворюють будь-яке приміщення, надають інтер’єру незвичайність, індивідуальність, елегантність. Така фарба для стін випускається у виборі складів, дизайнерських рішень, палітри кольорів. Тому завжди можна знайти у продажу ідеальне покриття для будь-якого призначення простору, щоб втілити дизайн-проект у задуманому стилі.

Плюси складів
Суміші подібного типу переважно в’язкі, густі за складом, економні у витраті, антистатичні, легші за аналогічну штукатурку, швидко висихають. До того ж з їхньою допомогою можна красиво оформити інтер’єр приміщень будь-якого призначення у вибраному стилі від популярних до еклектичних. При правильній попередній підготовці поверхні декоративна фарба для стін після нанесення буде довговічною, стійкою до механічної дії, появи грибка, плісняви, простий у догляді.
Склади містять спеціальні добавки, у тому числі плівкоутворюючий компонент, які підвищують їхню функціональність, дають можливість створювати оригінальні візуальні ефекти. Розчинник для таких сумішей має обов’язково пластичну речовину. Тому покриття виходить еластичним, фактурним, відмінно гармонує в інтер’єрі з іншими шпалерами, штукатуркою, декоративною плиткою, дерев’яними панелями і т. п.

Різновиди ЛКМ
Як і звичайні фарби, текстурні виробляються кількох типів:
- Водоемульсійні – приваблюють водяною основою, нетоксичністю, відштовхують вологу, не підтримують горіння. Вони підходять для багатьох основ, крім покритих клейовими та лакованими складами.
- Акрилові – акрилові смоли, що містяться в них, забезпечують пластичність, удароміцність поверхні, довговічні, не розтріскуються, не обсипаються, але не рекомендовані для приміщень з підвищеною вологістю.
- Алкідні – такий вибір фарб для стін виправданий переважно для зовнішніх робіт або з гарною вентиляцією, оскільки до їх складу входять токсичні алкідні смоли, потрібен спеціальний розчинник для розведення. Вони при нанесенні утворюють щільний шар, не вигоряють, практичні.
- Силікатні – підходять для зовнішнього фарбування через вміст силікатного клею, зміцнюють стіни, витримують перепади температур, несприятливі умови експлуатації.
- Латексні – присутність каучуку робить плівкове покриття еластичним, міцним, здатним вирівнювати поверхні, оберігати від ультрафіолету, відштовхувати вологу.
Фактурні властивості сумішей залежать як від фарбуючих складів, так і від способів їх нанесення, інструментів, що використовуються.

Візуальні ефекти
У магазинах кожен каталог фарб для стін — https://decoratorskyi.com/farba включає оздоблювальні матеріали матові та глянсові, з різним ступенем прозорості, які здатні перетворити поверхню на шовкове, велюрове або оксамитове полотно, імітувати натуральний камінь, метал, створювати ілюзію присутності на піщаному пляжі або в пустелі.
Декоративні склади не тільки формують і підкреслюють обраний стиль, а й моделюють простір. Об’ємність візуально згладжує кути, покращує сприйняття інтер’єру, наповнює його новими образами.
[…] ДЖЕРЕЛО […]