Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Зеленський VS мер Черкас – тепла ванна VS здоровий глузд

03 мая
11:33 2020

Зеленський VS мер Черкас – тепла ванна VS здоровий глузд

Ну, хіба Зеленський не розуміє, що він сам риє собі могилу? Нападки на мера Черкас негативно вплинуть на його рейтинг. Той самий рейтинг, за який найвеличніший переживає більше, ніж за свою вагу. А враховуючи його несприйняття критики, це стане дуже сильним ударом для Зе. І потім не буде в кого спитати, чому ж його, бубочку, так не люблять?

Мер Черкас Бондаренко – перший. За ним уже й міська рада Мукачева відкриває парки і ТЦ. Очільники на місцях поступово знімають карантинні обмеження. Не чекаючи відмашки центральної влади.

Місцева влада значно краще чує людей і має більше мізків у голові. Бо знає, що їх обрали люди, які в першу чергу з них питатимуть. І лише потім підуть до Шмигаля й Зеленського.

Це і називається децентралізація. Але Зе!Команда хоче скасувати її й зосередити у себе в руках усю державу. Тільки ручки у цих зелених маленькі, щоб утримати так багато. Надірвуться, бідні.

Читайте також: Кирилл Сазонов: После "пламенного привета" рейтинг мэра Черкасс растет, а рейтинг Зеленского падает стремительным домкратом

Проблема не стільки у втомі людей, чи небажанні дотримуватись карантину. Людям нема за що жити! Фермери масово викидають товар! А порожні обіцянки Зе!Команди на хліб не намажеш.

Адже обіцяних надбавок медикам – нема. Обіцяних Шмигалем робочих місць – нема. Та й толку з тих робочих місць, якщо зарплата 6-8 тисяч? На додачу, вони ще й заробітчан не випускають за кордон і додають геморою як роботодавцям, так і самим заробітчанам.

Почуття несправедливості також підлило бензину в полум’я. Адже чому "Велюр" працює, а мене звільнили чи відправили у відпустку за свій рахунок? Якого біса "Епіцентр" працює, а я моя піцерія чи кав’ярня збанкрутує?

І лишається відкритим питання: чи дійсно Володимир Зеленський такий дурний, чи його оточення посадило у теплу ванну, з якої не видно України?

Читайте також: Фронда мэров: Зеленский все больше выглядит никчемным пассажиром на нашем "Титанике", с которым никто не считается, – Александр Кочетков​​​​​​​

Не варто також забувати, що всім посіпакам навколо плювати на преЗЕдента з високої башти.

Єрмак, Портнов і Бужанський лобіюють інтереси Кремля – туди й звалять. "Мама любіт скорасть" – тож у Дубінського повно бабла, за яке він втече на Кіпр чи ще куди. Тищенко добазариться з Кличком і буде далі сидіти у "Велюр" – йому теж плювати.

Коломойський назад уже не прийме й чартер від МАУ для втечі не надасть. А Медведчук до х*йла звалить на літаку, на якому місця для Зе не буде. Ахметов забере назад Шмигаля й буде чекати наступного, з ким домовиться – йому добре при будь-якій владі.

А Зеленський… А що Зеленський? Його не шкода.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube