Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Україна вперше за чотири роки відновила імпорт російського бензину

06 мая
09:36 2020

Україна вперше за чотири роки відновила імпорт російського бензину

"Західна нафтогазова компанія" і "Євростандарт" в кінці квітня відновили імпортні поставки автомобільних бензинів з Росії. В останній раз поставки здійснювалися у 2016 році.

Про це повідомили у "Консалтинговій групі А-95" з посиланням на дані власного дослідження, передає enkorr.

Бензин марки А-92 поступив в Україну залізницею з Московського НПЗ компанії "Газпром нєфть". В кінці квітня – початку травня ЗНГК оформила імпорт близько 400 тонн бензину, "Євростандарт" – 115 тонн.

Читайте також: Из-за бездарности власти на дешевой нефти заработают Беларусь и Китай, но не Украина – эксперт

4 травня ЗНГК почала пропонувати А-92 Московського НПЗ в дрібнооптовому сегменті з нафтобази у Василькові (Київська обл.).

Останній раз поставки бензинів з Росії в Україну залізницею здійснювалися у 2016 році. Тоді за підсумком року було поставлено близько 22 тис тонн (трохи більше 1% від балансу ринку).

Читайте також: Наши олигархи не допустят реального снижения цен на топливо для населения, когда есть возможность заработать миллиарды – эксперт

Того року практично всі поставки здійснювалися з Орської НПЗ компанії "Орскнєфтєоргсінтез", що входить в групу "Сафмар" Михайла Гуцерієва. Найбільшими імпортерами тоді виступали також ЗНГК і "Євростандарт".

Разом з автомобільним бензином "Євростандарт" і ЗНГК з кінця квітня почали імпортувати дизельне паливо виробництва Московського НПЗ "Газпром нєфті". Після 2016 року поставки дизпалива з Московського НПЗ в Україні не фіксувалися.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube