Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Криму заявляють про забудову древнього могильника в Бахчисараї

20 мая
16:24 2020

Забудова древнього могильника в Бахчисараї

Підконтрольна Росії прокуратура анексованого Криму повідомляє про незаконні будівельні роботи на древньому могильнику "Сувла-Кая" в Бахчисараї.

Як сказано в повідомленні пресслужби відомства, прокуратура провела перевірку за публікаціями в ЗМІ, пише "Радіо Свобода".

Читайте також: Захватчики должны понести ответственность за незаконное обращение с культурными ценностями в Крыму

Тут також відзначили, що могильник "Сувла-Кая" III-V ст.н.е. внесено до переліку виявлених об'єктів культурної спадщини (археології).

"У порушення вимог законодавства адміністрацією Бахчисарая не вживалися заходи, спрямовані на збереження об'єкту культурної спадщини, на підтримку його в належному технічному, санітарному стані, не виконувався обов'язок щодо недопущення погіршення стану території об'єкта культурної спадщини, що не упорядкована", – відзначають у прокуратурі.

Читайте також: В музеях оккупированного Крыма история и культура стали фоном для российской политики

У відомстві стверджують, що "попри неодноразове інформування органу місцевого самоврядування про наявність могильника будівництво на його території не припинялося, без узгодження з органами охорони культурної спадщини виконано будівництво житлового і підсобного приміщень".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube