Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Франції за вживання наркотиків вирішили штрафувати на місці

27 июля
04:42 2020

У Франції за вживання наркотиків вирішили штрафувати на місці

Нові правила насамперед будуть тестувати в п'яти містах: Ренн, Марсель, Лілль, Кретен і Буассі-Сен-Леже.

У Франції за вживання наркотиків поліція зможе на місці виписувати штрафи в 200 євро, повідомляє Корреспондент.net з посиланням на BBC.

Якщо встигнути сплатити штраф за 15 днів, суму знизять до 150 євро. Але якщо не заплатити у визначений законом термін, штраф зросте до 450 євро.

Прем'єр-міністр Жан Кастекс оголосив про введення нової системи штрафів під час поїздки до Ніцци, де зросла кількість випадків насильства, пов'язаних з обігом наркотиків. За словами прем'єра, нові правила дозволять "не відкладати покарання" і таким чином "завершити насильство в повсякденному житті".

Читайте також: Полиция Италии нашла кокаин в… кофейных зернах

Нові правила насамперед будуть тестувати в п'яти містах: Ренн, Марсель, Лілль, Кретен і Буассі-Сен-Леже. Із вересня 2020 року, після початку навчального року, вони будуть працювати по всій країні.

У Франції вже є закон, прийнятий ще в 1970 році, який передбачає ув'язнення до 5 років і штрафи сумою до 3750 євро за вживання нелегальних наркотиків. Однак розглядаючи справи, судді частіше вважають за краще обмежитися попередженням.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube