Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Під Києвом розгорівся гучний скандал через тести на COVID-19

11 мая
20:55 2020

Під Києвом розгорівся гучний скандал через тести на COVID-19

У Білій Церкві у 17-річної дівчини вимагали за тести на коронавірус чималу суму.

Про це в соцмережах написав український офіцер Анатолій Штефан (Штірліц) разом з мамою дівчини Тетяною Пановою.

"Молода дівчина приїхала в лікарню номер 3 м. Біла Церква. Відразу їй запропонували пройти тест на COVID який коштує увага – 429 грн., Відразу підсунувши їй заяву про "благодійну допомогу", так як тест якщо є на те підстави і підозра – безкоштовний . Після того як мати підняла шум гроші дівчині повернули. От скажіть як же без мату коментувати ці дії людей в білих халатах? ми скрізь пишемо, підтримуємо, ми всюди допомагаємо, а тут знову черговий бізнес-проект на який я теж одного разу мало не потрапив, тому і вирішив написати. Суми вони самі придумують, в основному дивлячись як хто одягнений ", – пише Штефан.

За словами матері дівчини, гроші їй повернули тільки після того, як вона підняла шум в лікарні. Спочатку медики наполягали, що це був добровільний внесок, і дуже не хотіли давати чек. Однак отримавши його, жінка була здивована, адже там вказана сума 429 грн. Однак у її дочки взяли 500 грн і здачу не віддали.

Під постом Анатолія Штефана, мама ще однієї дитини, яка проходить лікування в цій самій лікарні також повідомила, що їй і її дитині потрібно платно пройти цей тест, без якого не проведуть операцію синові.

Пізніше Анатолій Штефан ше раз прокоментував випадок у білоцерківській лікарні.

"Всі давно знають про схему благодійних внесків в лікарнях. Всі знають та упорно не помічають, платять і дома на кухні тільки репетують. Але ж коли піднімаєш таке незручне питання, починаються маніпуляції та перекручування фактів. Навіть починають звинувачувати людей, з яких вимагали цей внесок і хто оприлюднив. Але боротися вони не бажають з цим, тому що це кеш і гарні фінансові потоки. Потоки, які, на жаль, не змінилися. І як тільки ти торкаєшся цієї теми, ти стаєш ворогом номер 1. Справа не в дискредитації медиків. Справа у факті змушування вносити благодійні внески при аналізах на COVID. Цинізм і сум, що таке коїться, а не дискредитація та звинувачення. Вдячність і низький уклін всім медичним працівникам, які не опускаються до цих махінацій. І досить всім мовчати, Вас це ще не дістало? Особливо медикам?" – написав Штефан.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube