Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Олещук: ЕС спробувала відхопити собі у партійну скарбничку трохи персонального рейтингу Кличка

17 сентября
11:05 2020

Олещук: ЕС спробувала відхопити собі у партійну скарбничку трохи персонального рейтингу Кличка

Щодо підтримки чинного міського голови В. Кличка на виборах з боку ЄС. Звісно, мова про якусь "щиру допомогу" у даному випадку не йде. До речі, реакція самого Кличка на все це — "стримана". Мовляв, він йде сам та ні з ким не торгується.

У ЄС просто немає кандидата, який би не опускав їхній рейтинг, а навпаки піднімав. Це партія виключно одного Порошенка. Все. Висунення першим номером у Київраду Марини Порошенко — найкраще тому підтвердження. За таких умов найрозумніше — взагалі не висуватися. Ну не Михайла ж Порошенка просувати? Ні, звісно, можна було б і це зробити. Цьому б ніхто не здивувався, але щоб це їм дало?

Читайте також: Марина Порошенко очолила список ЄС на виборах до Київради

Водночас, для партії, яка претендує на загальнонаціональне лідерство, відмова від участі у виборах міського голови виглядає "не солідно". Тож треба вигадати певний позитивний привід. І його знайшли. Мовляв, це якась протидія "проросійським силам" і т.д. Хоча реально — це спроба відхопити собі у партійну скарбничку трохи персонального рейтингу Кличка, який, чого гріха таїти, у Києві і справді дуже серйозний. Фактично, це спроба зіграти у гру "А ми теж за Кличка!" Хоча у Кличка є власна партія, і йому така підтримка потрібна не сильно. Ну а кого б підтримували виборці ЄС у Києві, якби не це формальне "добро"? Пальчевського? Чи Попова?

Читайте також: Епідемія закінчилась? Міністр охорони здоров’я Максим Степанов йде на вибори разом зі "Слугою народу"

Цікаво, хто ще з партій надумає "задушити в обіймах" Кличка та "примазатися"? Мабуть, не лише ж у ЄС до такого додумалися? До речі, в ЄС, мабуть, уже готуються розказувати, що Кличко переміг завдяки їхній підтримці.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube