Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Карантинна Україна обігнала некарантинну Білорусь за кількістю хворих

30 июля
18:22 2020

Те, про що я казав ще в травні: а як виправдовуватиметься влада, якщо карантинна профанація завершиться пшиком і в нас буде вища захворюваність і смертність, ніж в країнах без карантину?

Карантинна Україна обігнала некарантинну Білорусь за кількістю хворих. При тому, що в Білорусі зроблено 1 278 583 на 9,5 млн населення, а в нас — тільки 998 299 тестів. Тобто, реальна картина прогнозовано гірша. Набагато гірша.

Те, про що я казав ще в травні: а як виправдовуватиметься влада, якщо карантинна профанація завершиться пшиком і в нас буде вища захворюваність і смертність, ніж в країнах без карантину?

Ну от. Кінець липня. Закономірні наслідки від дуже вибіркового карантину "для всіх, крім своїх" настали. Українці хворіють і вмирають попри карантин — але до захворюваності і смертей додалась вбита економіка.

Читайте також: В Україні зафіксовано новий антирекорд по коронавірусу

І що тепер? Як Зеленський виправдовуватиме свої дії і бездіяльність (щодо того ж "велюрового" Тищенка, скажімо), свою некомпетентність, котрі призвели до негативних наслідків в усіх сферах? При тому, що українці ж не ідіоти: ми розуміємо, що якби протиепідемічні заходи запроваджувались і організовувались нормально, це дійсно убезпечило би багатьох.

Читайте також: Невтішна статистика: кількість хворих на коронавірус знову зросла

Але в компетенції того ж Порошенка хіба роздати медикам — котрих мав всім цим забезпечувати Уряд — 130 000 захисних костюмів. Визначення формату карантинних заходів, на жаль, в компетенції Зекоманди, а не Порошенка.

Питання дня до шостого президента: нахіба нам такий карантин? І коли та якими грошима ви компенсуватимете втрати малого й середнього бізнесу через запроваджений вами недолугий карантин?

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram