Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Як правильно носити ремінь: 5 порад для чоловіків

23 июля
18:09 2020

Є речі в нашому житті, які залишаються актуальними на всі часи, як б не відгукувалися про них сучасники. Їх можна називати банальними, підвладними стереотипам, але не визнавати їх вплив на людей не можна. Йдеться про ті самі дрібниці — годинники, реміні або портмоне, які формують образ впевненого чоловіка. Тому, щоб ваше внутрішнє відчуття успішності читалося оточуючими, варто ще раз звернути увагу на деталі.

Чоловічі ремені завжди були привабливим аксесуаром. Придбати класичний з якісної шкіри або стильний, який прикрасить дизайнерська бляха на ремінь — це індивідуальний вибір, але хоча б один пристойний мати треба. Тим більше, що основне призначення — утримання брюк або джинсів — зберігається незалежно ні від чого.

пряжка

П’ять порад

Перший: стиль одягу — стиль ременя. Стилісти виділяють три основні види чоловічих ременів відповідно до стилю одягу: класичні, неформальні і спортивні.

  • Класичні ремені логічно поєднуються з діловими костюмами, строгими сорочками і краватками. Вони мають оптимальну ширину під петлю костюмних брюк і стриманий дизайн пряжки. Якісні шкіряні ремені виробляє, наприклад, фірма «ЗАЖИМ» з універсальної шириною 38 мм.
  • Неформальні ремені саме так і називаються, бо представлені різноманітністю форм, матеріалів і пряжок. Їх носіння обмежена тільки почуттям стилю. Головне — не стати смішним в прагненні бути оригінальним.
  •  Спортивні ремені — як правило, простий функціонал. Їх носять із спортивним одягом і їх прийнято прикривати.

Другий: етикет носіння. Ремінь складається з пряжки і якоря, а також отворів для фіксації. За правилами, ремінь повинен бути застібнутий на середній (найчастіше третій) отвір, з пряжкою ліворуч та  вільним хвостом, спрямованим праворуч.

Третій: відрегулювати ремінь. Якщо ремінь виявився не за розміром, носити його, фіксуючи на четверте отвір, вважається поганим тоном, необхідно відрегулювати довжину ременя пряжкою. Таким чином, обрізати ремінь до необхідної довжини треба з боку пряжки, попередньо зробивши замір, відкрутивши затиск і, по готовності, відновити виріб в зворотному порядку. Або звернутися до майстра.

Четвертий: стан ременя. Успішний імідж залежить від малого, тому і вигляд вашого ременя повинен бути гідним. Недозволено допускати, щоб ремінь згинався  або кривився. Тут рішення має бути простим: або ремонт, або просто покупка якісного аксесуара.

П’ятий: сталість. Чоловічі ремені — універсальний атрибут. Вони можуть стати в нагоді при наданні першої допомоги в якості джгута, при накладенні медичної шини. А можуть внести різноманітність при романтичному побаченні (без фанатизму, звичайно). Незамінним підручним засобом виявиться ремінь при самообороні і захисту близьких.

Мабуть, не дарма справжні чоловіки не обходяться без шкіряних ременів.