Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Хворий титан: певність у спроможності США підтримувати глобальне лідерство тане на очах – Геннадій Друзенко

31 июля
16:43 2020

США

В другому кварталі поточного року економіка США скоротилась на третину. Це найгірше падіння від початку обліку цього показника у Штатах у 1945 році. (Для порівняння: ВВП України за ІІ квартал просіло на 11%).

Безробіття продовжує неконтрольовано зростати. Після певного уповільнення за останній тиждень майже 1,5 млн. американців зареєструвались на біржі безробітних. Близько 20 млн. отримують соціальну допомогу в зв‘язку з втратою роботи.

Читайте також: Трампа перестали поддерживать даже верные лидеры республиканцев

За кількістю захворілих на COVID та померлих від нього США впевнено тримають глобальне анти лідерство.

Престиж Америки в світі (і насамперед у Європі) та певність у спроможності США підтримувати глобальне лідерство тануть на очах.

Можливо Україні на часі зрозуміти, що наш заокеанський патрон серйозно захворів, українські проблеми приречені опускатись у списку американських пріоритетів нижче і нижче, і більш зважена та диверсифікована зовнішня політика — це без перебільшення питання виживання держави.

Читайте таокож: Financial Times: Испытания российского противоспутникового оружия возродили страх перед новой гонкой вооружений

Однополярний світ — це вже історія, яка не скоро повториться. Чи швидше ми це зрозуміємо, тим меншою буде ціна…

P.S. Спеціально для тих, хто досі бачить світ через окуляри холодної війни. Зменшення впливу США в Україні аж ніяк не означає автоматичне повернення в «русский мир». Світ набагато складніший, строкатіший та цікавіший.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube