Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Чому Усик не Кличко

09 мая
07:34 2020

Чому Усик не Кличко

Проблема українських спортсменів в тому, що вони не можуть вирватись з умовного спортивного СРСР у відкритий світ. На шляху до всесвітньої слави стає відсутність менеджерів-піарщиків з умовного Лондона, їх заміняє знайомий поп-духовнік з Москви.

Замість того, щоб вчити умовну англійську чи німецьку, щоб рекламувати на заході якісь товари, наші здебільшого неписьменні і більше декількох сотень слів російською-українською з себе вичавити не можуть.

Без знання мов у людини буде відповідне обмежене коло спілкування. А бенефісом кар'єри буде відкрити якийсь бар в Москві чи знятись в рекламі російської торгової марки квасу чи пельменів. На Заході цих людей просто не знають, бо їх банально не чули.

Читайте також: "Ми живемо у вільній країні… Але це треш", – найсильніший тенісист України висловився про російський фільм за участю Усика і Ломаченка

На цьому тлі дуже вирізняються брати Кличко, що дуже рано поїхали закордон, вивчили, були змушені інтегруватись, стали своїми на Заході, роздавали інтерв'ю і т.п. Коли менеджери побачили, що з них може бути толк, підключився бізнес і ось вони вже рекламують цілу низку товарів. Після закінчення кар'єри, коли вже про більшість героїв минулих днів мало хто згадає, про Кличків раз на місяць то статтю напишуть, то коментар візьмуть, то ще щось.

Читайте також: "Чому відсутні бурятські танкісти?" Притула відреагував на скандальний пост Ломаченка

Проблема Усіка і Ко в тому, що вони так і не вийшли зі свого російського кола спілкування. А на умовному Заході з попами в голові і без знання мови та бізнесу ви нафіг нікому не здались.

І до речі, це стосується також більшості українських бізнесменів, які окрім як на ринку Росії більше ніде заробляти не вміють.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube