Прогноз погоди на тиждень по Дніпропетровщині.
В Дніпро та область ввірветься нетривале похолодання. А після цього накриє нова хвиля потужної спеки – вже наприкінці тижня очікується до 34°, що значно перевищить кліматичну норму. Про це повідомляє ГМП Дніпро-Донецьк.
Теплий сектор
На початку тижня переважатиме мінлива хмарність без опадів. Температура залишатиметься високою ― вночі 13..18°, вдень до 28..33°. Область перебуває в теплому секторі циклонічної системи «MARGARETE».
Холодний атмосферний фронт
У середу, 19 серпня, погода зміниться через проходження холодного атмосферного фронту із хвилями. Очікується:
- Короткочасний дощ, вдень місцями гроза.
- Температура вдень знизиться до 22..27°, вночі суттєво не зміниться.
Тропіки у Дніпрі
Вже із четверга, 20 серпня, спека набиратиме градусів. З південних широт до Дніпра знову почне надходити субтропічне повітря, а воно вже добряче розпечене.
Встановиться малохмарна, суха та спекотна погода. Температура вночі 13..18°, вдень 29..34°.
"Серпень знову поверне справжню літню спеку — тож літо триває!", – зазначили синоптики.
За даними провідних Європейських центрів прогнозування, саме в цей період Україна стане теплішою ніж Мадрид і Париж.
Джерело: 056.ua




