Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Совість чи загублений гаманець: соціальний експеримент у Луцьку

Февраль 08
20:20 2016

Своєрідний соціальний експеримент із загубленим гаманцем, аби перевірити, що ж оберуть його учасники – совість чи гаманець, здійснив ZTV. Мовляв, хто не мріяв знайти на вулиці гаманець, повен грошей. Та чи замислюємося при цьому про те, як почувається той, хто його загубив?

 

 

Експеримент проводили в різних частинах Луцька протягом дня. Коли ми випадково «губили» гаманець, більшість людей одразу повідомляли нам про це, іноді всією вулицею.

 

Пред початком зйомок один із перехожих просто біля нас згубив купюру в 100 гривень, а інший наздогнав його і повернув – це знак, подумали ми, і не помилилися.

 

У другій частині експерименту ми вирішили кардинально змінити умови і тепер «знаходили» загублений гаманець перехожих та намагалися його повернути.

P. S. На 3:30 відео один чоловік все ж таки вирішив привласнити «знайдений» нами гаманець. Поведінка його була дивною, цілком можливо, він психічно хворий. Тому цей епізод ми не врахували у загальний показник порядності міста.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com