Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Україні потрібен кордон з РФ на зразок ізраїльсько-палестинського – радник Авакова

Июнь 05
15:41 2014

Щоб позитивно вплинути на хід антитерористичної опарації, Україні потрібно максимально укріплювати кордон з РФ. Про це у студії Громадського розповів радник міністра внутрішніх справ Станіслав Речинський.

Важно: Нужно размещение статей и пресс-релизов? Сделаем!

«Нам необхідно створити кордон, який до цього часу залишається «дірявим». Враховуючи ситуацію, що склалася, цей кордон має бути створений за зразком ізраїльсько-палестинського. Інше питання, як його в такій ситуації будувати. Фактично це має бути один суцільний блокпост – і не лише у східних областях: хто сказав, що вони не підуть з боку Чернігова?», — сказав він.

На думку Речинського, в цьому може бути і позитивна сторона, адже Україна нарешті створить свою військову доктрину.

«Наша одвічна «половинчастість» – ніби у нас немає ворогів – і призвела до нинішньої абсолютної безпорадності. У держави повинна бути мембрана, що відділяє її від навколишнього ворожого середовища. Ось ми до цього і прийшли», — вважає радник міністра.


Loading...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

Ваш уровень доверия к полиции Днепропетровска:Смотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...


Пробки в Днепропетровске

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста