Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Україні потрібен кордон з РФ на зразок ізраїльсько-палестинського – радник Авакова

Июнь 05
15:41 2014

Щоб позитивно вплинути на хід антитерористичної опарації, Україні потрібно максимально укріплювати кордон з РФ. Про це у студії Громадського розповів радник міністра внутрішніх справ Станіслав Речинський.

«Нам необхідно створити кордон, який до цього часу залишається «дірявим». Враховуючи ситуацію, що склалася, цей кордон має бути створений за зразком ізраїльсько-палестинського. Інше питання, як його в такій ситуації будувати. Фактично це має бути один суцільний блокпост – і не лише у східних областях: хто сказав, що вони не підуть з боку Чернігова?», — сказав він.

На думку Речинського, в цьому може бути і позитивна сторона, адже Україна нарешті створить свою військову доктрину.

«Наша одвічна «половинчастість» – ніби у нас немає ворогів – і призвела до нинішньої абсолютної безпорадності. У держави повинна бути мембрана, що відділяє її від навколишнього ворожого середовища. Ось ми до цього і прийшли», — вважає радник міністра.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com