Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Які новини на українському ринку слухопротезування

Июль 21
11:14 2018

Заступник директора компанії Bettertone Анатолій Палей дав інформативне інтерв’ю

Компанія Bettertone впевнено заявила про себе на ринку слухопротезування в Україні і в останні кілька років продовжує успішно розвиватися, завойовуючи все більший авторитет. Про те, які нові тенденції намітилися в сфері виробництва і продажу слухових апаратів, а також про перспективи на майбутнє, розповів нам Анатолій Палей, що займає в компанії Bettertone посаду заступника директора.

– Які зміни, що відбулися в компанії Bettertone за останній час, ви могли б назвати значними і позитивними?

– Останній рік для нашої компанії виявився дуже динамічним — ми швидко і успішно вириваємося, так би мовити, в перші ряди. Наші філії відкриті в багатьох великих містах України, наприклад, в Києві, у Львові, в Кременчуці, в Кривому Розі. У зв’язку з цим нам довелося розширювати штат співробітників, навчати і брати на роботу нових людей. Попит на нашу продукцію і послуги зростає, і ми зобов’язані якісно обслуговувати клієнтів, які нам довіряють.

– Які слухові апарати ви можете назвати найбільш затребуваними на сьогоднішній день?

– Я б сказав, що вся наша продукція користується попитом. Люди заможні купують дорожчі моделі слухових апаратів, тоді як споживач середнього рівня частіше набуває слухову техніку подешевше. Щоб всі люди, незалежно від доходів, могли користуватися нашими послугами, ми останнім часом помітно знизили вартість слухових апаратів економ класу. Нам хочеться, щоб інваліди та пенсіонери, які не мають зайвих грошей, теж не залишилися в образі і могли придбати собі слуховий апарат. Причому, дешевше — не означає гірше. У наших недорогих слухових апаратах трохи простіший дизайн, відсутні деякі другорядні функції, але якість звуку, а також розбірливість мови не гірше, ніж в дорогих моделях. Що ж стосується асортименту, то найширше у нас представлена ​​слухова техніка для споживача із середніми доходами, так як таких користувачів в нашій країні найбільший відсоток.

– Товари компанії Bettertone витримують конкуренцію з численними аналогічними показниками продукції інших компаній?

– Я завжди вважав, що здорова конкуренція тільки стимулює до зростання і розвитку. Вся наша продукція, зроблена американським виробником, компанією «Старкі», славиться високою якістю і розумними цінами, а тому ми не боїмося конкуренції. Наша слухова техніка, як для споживачів із середніми доходами, так і для економ класу, користується великим попитом. До того ж, ми намагаємося придбати переваги перед конкурентами, завдяки постійному збільшенню і розширенню асортименту товарів. Компанія Bettertone випускає на ринок найрізноманітніші моделі слухових апаратів — для будь-яких можливих проблем зі слухом. Плюс всілякі аксесуари до них — все для зручності наших клієнтів, щоб їм було легше налаштовувати слухові апарати і користуватися ними.

– Чи легко виводити всякі нововведення на ринок України?

–На жаль, великою проблемою на сьогоднішній день є сертифікація. По-перше, вона займає багато часу, тому нова слухова техніка з’являється на нашому ринку на кілька місяців пізніше, ніж на ринках Заходу. По-друге, за сертифікацію доводиться викладати такі великі гроші, що від деяких нових моделей слухових апаратів нам просто доводиться відмовлятися, так як ми боїмося, що їх продаж не покриє витрат.

– Як ви вважаєте, система медичного страхування може надати якийсь вплив на ситуацію на ринку слухопротезування?

– Звичайно, причому, саме сприятливий вплив. Подивіться на країни Заходу. Наприклад, в Польщі інвалідам і пенсіонерам видають спеціальні ваучери, за якими можна придбати слуховий апарат в будь-якій фірмі всього за частину реальної вартості, а решту вартості покриває система страхування. Тому, коли в Україні нарешті з’явиться єдина система страхування, ринок слуховий техніки значно розшириться, а збут нашої продукції піде набагато швидше. На сьогоднішній день приблизно 4 мільйони українців страждають від різних порушень слуху, з них лише кожен десятий користується слуховим апаратом. Причому, багато наших співвітчизників, через нестачу фінансів, можуть дозволити собі тільки застарілу модель вітчизняного виробництва.

– Протягом якого часу ви рекомендуєте використовувати слуховий апарат?

– Термін придатності слухового апарату — 5 років максимум. А потім поступово починають виходити з ладу акустика і контакти. А зношування слухової апаратури, зрозуміло, відбивається на якості і чистоті звуку.

– Чи намагається ваша компанія-дилер швидко реагувати на будь-які зміни на ринку слухових апаратів?

– Звичайно, ми моментально реагуємо на нововведення і намагаємося закуповувати найсучаснішу і вдосконалену продукцію. Ми ж прекрасно розуміємо, що запити споживачів ростуть, і щоб витримати конкуренцію на ринку збуту, потрібно пропонувати споживачеві найкращі слухові апарати.

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.