Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У «Вікіпедії» влаштували війну правок під фото шотландця з пінгвіном

Декабрь 16
08:23 2016

У Користувачі "Вікіпедії" не можуть визначитися з підписом до фотографії в статті про Шотландську національну антарктичну експедицію 1902-1904 років

На знімку зображені волинщик Гілберт Керр і пінгвін.

Хтось вирішив уточнити під фото, що Керр знаходиться праворуч, хоча це абсолютно очевидно. Жартівливий підпис побачив чоловік і опублікував скріншот в своєму твіттері, в "Вікіпедії" почалася війна редагування.

14 грудня підпис до фотографії поміняли більше 30 разів. Одні користувачі жартували, міняючи місцями волинщика і пінгвіна. Інші на повному серйозі аргументували, що немає причин для такого детального опису, адже на фотографії зрозуміло, де — Керр, а де — пінгвін. В історії правок навіть є коментар, в якому стверджують, що "ставлення пінгвіна до музики не підкріплене посиланнями".

Зараз фотографії в статті повернули первинний підпис, хоча на окремій сторінці знімку залишився підпис: "Герберт Керр (волинщик, праворуч в кільті) з пінгвіном (зліва, без кільта) під час Шотландської національної антарктичної експедиції".

Також користувачі twitter згадали інші смішні підписи до фотографій.

Підпис: "Роберт Вадлоу, найвища людина в світі, і його батько. Роберт — той, що в окулярах".

Источник: espreso.tv

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com