Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

«ПСЖ» – «Лілль»

25 ноября
18:22 2019

В центральному матчів 14-го туру Ліги 1 лідер чемпіонату «ПСЖ» прийматиме команду з 5-го місця «Лілль». «ПСЖ» на голову сильніший за «Догів», і турнірне положення це підтверджує. «Лілль» веде боротьбу за срібло, тому команда повинна дати бій, а «ПСЖ» в цьому сезоні вже втрачав очки, тому очікуємо на бойову гру з голами.

«ПСЖ» у чемпіонаті Франції може грати в пів сили. На даний момент «Парижани» очолюють таблицю з 30-а очками, відірвавшись від 2-го місця на 8 очок. Але і траплялись матчі, де явний аутсайдер зміг перемогти «ПСЖ», а саме матчі проти «Діжона», «Реймса» і «Ренна», де столична команда потерпіла поразки.

«Лілль» в порівнянні з минулим сезоном трохи здав, але це і не дивно, адже команду покинув лідер і найкращий бомбардир команди Ніколя Пепе. Але в без нього коман змогла втриматись і продовжити боротись за місце в ЛЧ.

В останніх 6-и очних зустрічах команди 5 разів обмінювались голами. А також всі ці 6 матчів були результативними з 3-а і більше голами. Зараз «ПСЖ» можливо трохи розслабиться, адже у чемпіонаті відрив хороший, а у ЛЧ команда вже гарантувала собі вихід в 1/8. А от «Догам» потрібно набирати очки, адже щільність в Лізі 1 просто неймовірна, відстань від 2-го місця до 9-го всього 3 очки. Тому, очікуємо, що і в цьому матчі обидві команди зможуть відзначитись, як і в попередніх очних матчах.

Источник. Рейтинг Букмекерiв

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.