Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

ЗМІ: до Криму з Братислави полетів лише один словацький депутат

Август 01
15:40 2018

КИЇВ. 1 серпня. УНН. Напередодні ввечері словацький депутат Петер Марчек вирушив з Братислави до анексованого Криму. З ним спочатку повинні були летіти інші депутати, але зрештою він поїхав сам. Про це УНН повідомляє з посиланням на Hlavne Spravy.

Як зазначається, один депутат від SNS і ще троє від Smer-SD повинні були їхати з ним. Вказано, що мали бути і деякі підприємці, але з ним "не побачили жодної людини, щоб здавалося, що вона їде з Марчеком".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Словаччині байкерів "Нічні вовки" назвали причетними до анексії Криму

Марчек, як повідомляється, висловив розчарування, що ці депутати не летять з ними, а, з його слів, "летять з іншого аеропорту або злякалися тиску ЗМІ", які засудили візит до Криму.

Російські ЗМІ сьогодні повідомили, що словацька делегація з 10 представників прибула до анексованого Росією Криму і їх зустріли в аеропорту "Сімферополь". Йшлося про політиків і бізнесменів зі Словаччини.

Нагадаємо, раніше російські ЗМІ повідомляли, що до анексованого Криму зібралися словацькі депутати.

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.