Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Ю.Луценко спілкуватиметься з парламентом близько 1,5 годин — А.Парубій

Май 19
15:41 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Генеральний прокурор України Юрій Луценко близько 1,5 годин спілкуватиметься з народними депутатами під час своєї доповіді про рік діяльності ГПУ під його керівництвом. Про це в інтерв’ю журналістам заявив голова ВР Андрій Парубій, передає кореспондент УНН.

“Ми говорили з Юрієм Віталійовичем і власне домовились щоб було достатньо часу для запитань. Близько півгодини може тривати сама доповідь генпрокурора і потім ми домовились, що не менше години запитання. Вони будуть і окремо від фракцій і від народних депутатів,” — сказав А.Парубій.

За його словами, суспільство має розуміти процеси, які відбуваються щодо справ, які розслідує Генеральна прокуратура.

“Особливо це стосується справ, які мають відношення до Януковича. Особисто я був на багатьох допитах в Генпрокуратурі і вважаю, що багато справ мають велику перспективу. Зокрема питання держзради, яка зазначає, що події, які відбулись на Майдані стали вже наслідком тих поетапних кроків колишньої влади до здачі національних інтересів, починаючи від Харківських угод 27 квітня і закінчуючи Майданом,” — додав він.

За словами А.Парубія, за наслідками цієї дискусії генерального прокурора з парламентом, “буде більше інформації, більше відкритості і більше розуміння як ідуть найбільш резонансні справи в державі, особливо навколо колишнього президента і його оточення”.

Нагадаємо, 24 травня 2017 року Генеральний прокурор України Юрій Луценко представить у Верховній Раді України звіт про рік роботи на посаді.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com