Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

ЄС наполягає на створенні антикорупційного суду в Україні — Мінгареллі

Июль 17
20:35 2017

 антикорупційний суд

КИЇВ. 17 липня. УНН. Європейський Союз наполягає на створенні антикорупційного суду. Про це заявив посол ЄС Хюг Мінгареллі, повідомляє Представництво ЄС в Україні на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

"Ми й далі наголошуємо на потребі створення незалежного, ефективного судового органу з необхідними повноваженнями та необхідними ресурсами для боротьби проти корупції. Ми закликаємо до прозорого та незалежного процесу створення цього органу та відбору спеціалізованих суддів", — завявив Х.Мінгареллі.

Він додав, що ЄС уважно слідкував за процесом створення належних судових інструментів для судового розгляду корупційних правопорушень, відповідно до Закону України про судоустрій та статус суддів, який парламент ухвалив минулого року.

Зазначається, що на початку вересня відбудеться круглий стіл щодо наступних кроків у створенні належних інституцій, націлених на притягнення корупціонерів до відповідальності в Україні.

Нагадаємо, суди досі не почали розглядати третину справ НАБУ.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com