Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Є.Нищук: Україна перегляне списки заборонених російських артистів

Апрель 21
12:30 2017

КИЇВ. 21 квітня. УНН. В ефірі ток-шоу "Право на владу"Міністр культури Євген Нищук заявив, що міжвідомча комісія за участю представників СБУ, Нацради ТБ, представників медіакомпаній веде перегляд списків російських діячів культури, заборонених в Україні, передає УНН.

"Зараз у нас створена міжвідомча комісія, де за участю представників СБУ, працівників Нацради з питань телебачення і радіомовлення, професіоналів, експертів, представників медіакомпаній, в якій іде перегляд тих списків (російських артистів — ред.), які ще з тих часів, коли вони "скопом" пішли, де, ви знаєте, спочатку був той, хто підписався, а підписалися… ну ви знаєте, як там було. Після того можливо він нічого не говорив і їх (списки – ред.) очевидно необхідно переглядати", — сказав він.

Водночас Є.Нищук зазначив, що з'явилися нові артисти, які не просто негативно висловлюються щодо України, а являють собою певну загрозу для безпеки України як висловлюваннями, так і діями.

За словами міністра, до цих поспіхом складених списків деякі представники творчої інтелігенції потрапили випадково. Разом із тим, є багато російських артистів, які своїми висловлюваннями і діями дійсно становлять загрозу для України, але не включені до "чорних списків".

Він додав, що в Міністерстві культури є група людей, яка обробляє звернення щодо тих чи інших діячів культури і скеровує матеріали до СБУ.

Як повідомляв УНН, у Мінкульті вважають неприпустимими заяви І.Дорна щодо конфлікту з Росією.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com