Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Влада США вивчає, чи попереджала соцмережа Facebook користувачів про ризик витоку даних

Июль 13
00:30 2018

КИЇВ. 13 липня. УНН. Комісія з цінних паперів і бірж США проводить розслідування відносно соціальної мережі Facebook, намагаючись з’ясувати, чи належним чином та чи поінформувала своїх інвесторів про те, що сторонні розробники і треті особи могли отримати доступ до особистої інформації користувачів. Про це повідомила в четвер газета The Wall Street Journal, передає УНН.

Розслідування стосується передачі даних користувачів Facebook нині ліквідованої британської компанії Cambridge Analytica для використання в маркетингових цілях. Як зазначає газета, відомство вивчає, наскільки ефективно Facebook проаналізував ризики, пов’язані з попаданням особистої інформації в треті руки, і чи вчасно компанія повідомила своїм інвесторам та іншим зацікавленим особам про можливість витоку даних. Якщо ті не були належним чином попереджені про те, що сталося, мова може йти про порушення американських законів.

Як зазначає The Wall Street Journal, відомство запитало у соцмережі інформацію, що стосується її взаємодії з Cambridge Analytica. Якщо ніяких порушень виявлено не буде, розслідування може бути закрито вже на ранній стадії без застосування щодо Facebook будь-яких заходів. У соцмережі і в Комісії з цінних паперів і бірж від коментарів відмовилися.

Як повідомляв УНН, Twitter має намір видалити мільйони підозрілих акаунтів.

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com