Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Виконання угоди про асоціацію допоможе в перспективі подати заявку на членство в НАТО — І.Климпуш-Цинцадзе

Май 19
16:42 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Виконання угоди про асоціацію Україна-ЄС допоможе в подальшому подати заявку на порядок плану дій для членства в НАТО, а в перспективі і членство в Альянсі. Про це журналістам повідомила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає кореспондент УНН.

"Я особисто переконана, що приблизно на 70-80% завдання європейської інтеграції абсолютно співпадають з євроатлантичною інтеграцією, і тільки невелика частина стосується безпосередньо сектору безпеки і оборони. Тому той напрям, який ми для себе обрали і виконання тієї ж угоди про асоціацію, воно допоможе нам бути більш готовими до подачі заявки на ПДЧ і в перспективі заявки на членство", — сказала І. Климпуш-Цинцадзе.

Вона додала, що очевидно було помилкою в 2008 році, коли країни НАТО не надали ні Україні, ні Грузії порядку дій щодо членства в НАТО, тому що їх острахи не вберегли від агресії.

Нагадаємо, Україна розраховує, що до кінця травня буде ухвалене позитивне рішення нідерландського сенату щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com