Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Ветерани АТО про нардепа С.Рибалку: крок за кроком ми його дотиснемо

Май 19
17:42 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Ветерани АТО, які пікетували Верховну раду з вимогою позбавити нардепа від “Радикальної партії” Сергія Рибалку мандату, не мають наміру зупинятися. За словами одного з бійців Олега Кравця, їх мета донести до людей правду про те, що відбувається у Парламенті, і які, насправді, нечесні люди там засідають. Про це він розповів у коментарі УНН, коментуючи звернення Рибалки до правоохоронців з проханням розібратися із пікетами ветеранів АТО проти нього.

“Хочу сказати що ми однозначно будемо продовжувати, ми, у будь-якому випадку, дотиснемо і досягнемо свого, ми йдемо поступово, крок за кроком, радимося між собою, як нам це правильніше зробити, аби це не заважало якійсь роботі. В певній мірі, відношення до Сергія Рибалки стає дедалі гіршим. З кожним разом, коли ми стикаємося із цією людиною і з його діяльністю, вірніше сказати анти-діяльністю, ми розуміємо, що таких людей у парламенті бути не має.

Разом із тим, у нас на сьогодні виникає чітке питання до всіх депутатів у ВР — чи нормально і комфортно вам там сидіти поряд із людиною, яка є брехуном? Відвертим, конкретним брехуном!”, — сказав він.

О.Кравець також зазначив, що заяви С.Рибалки з трибуни з цього приводу — не відповідають дійсності. А його звернення до МВС проти ветерані АТО — невдала спроба захисту.

“Адже, хто такі бійці? Хто такі хлопці-добровольці, які пішли на війну? Це такі самі громадяни України, які відповідно до Конституції України є фактично власниками цієї країни. Є стаття 13 Конституції, є стаття 14 Конституції, де дуже чітко сказано, яким чином народ України передає повноваження владі — народним депутатам. Тому ми сьогодні даємо роботу цим людям, і так як вони її виконують — це ні в які рамки вже не вкладається.

Нам необхідно повністю донести до людей те, що відбувається у ВР, адже фактично виступ із трибуни ВР (Рибалки, — ред.) — це відверта брехня. І він це розуміє і знає, і тому починає захищатися, звертаючись до МВС — "ану перевірте, що це за люди, які кажуть я брешу?“. А потім він нас ще й звинувачує у тому, що ми на Росію працюємо?

Справа у тому, що якщо МВС перейде на сторону С.Рибалки — то для нас тоді МВС потрапить у його категорію, і значить тоді ми їх переносимо у одну лінію із брехуном Сергієм Рибалкою”, — зазначив військовий.

Він також додав, що ветерани АТО мають достатньо сил і засобів для того, щоб сьогодні по всій Україні вийшли хлопці-бійці, “і розповіли всім людям, що таке Радикальна партія, як вона прийшла, і що там — одні брехуни знаходяться”.

Нагадаємо, ветерани АТО вимагають зустрічі з головою ВРУ А.Парубієм, а також вимагають позбавити Рибалку мандату, через те, що сімейний бізнес останнього через офшорні схеми має активи у Липецьку (РФ).

С.Рибалка, у свою чергу, заявив щодо пікети ветеранів АТО мають на меті його дискредитацію в інтересах російських спецслужб та звернувся до МВС, ГПУ та СБУ з проханням розслідувати “провокації” військових.

Також нагадаємо, нардеп С.Рибалка створив громадську організацію для ухилення від сплати податків.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com