Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

В Україну повернулися троє моряків, які були затримані в Анголі — МЗС

Июнь 19
16:49 2017

КИЇВ. 19 червня. УНН. Сьогодні в Україну повернулися троє українських моряків — члени екіпажу судна “Sutton Tide”, яке у березні було затримане в Анголі. Про це йдеться у повідомленні Департамент консульської служби МЗС України, передає УНН.

“За результатами комплексних заходів, вжитих Посольством України в Анголі та Департаментом консульської служби, 19 червня 2017 року на Батьківщину повернулися три громадяни України-члени екіпажу судна “Sutton Tide”, які у березні ц.р. були затримані в м.Сойо (Республіка Ангола)", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до звільнення українців долучилися також дипломатичні установи України в Австралії, Великій Британії, ОАЕ, Сінгапурі та США.

Як повідомляв раніше УНН, МЗС України працює над питання повернення моряків із теплохода Sky Star в Україну, а також над поверненням їм зароблених на судні грошей.

Раніше капітан судна Микола Аржаєв повідомив у листі адресованому першому секретарю посольства України в Алжирі Володимиру Кайдасю, що команда теплохода Sky Star, який знаходиться під арештом у Камеруні, готова покинути борт судна без отримання повного розрахунку по зарплаті.

Нагадаємо, екіпаж з 16 українських моряків більше півроку знаходиться під арештом у Камеруні.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com