Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

В.Рабінович: нас не чекають в НАТО

Июль 17
19:35 2017

Вадим Рабинович Вадим Рабинович

КИЇВ. 16 липня. УНН. В Україні потрібно будувати Швейцарію Східної Європи — нейтральну і незалежну державу, так як Північноатлантичний альянс не потрібен нам, а ми не потрібні йому. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович, коментуючи візит в Україну високопоставлених гостей, зокрема, держсекретаря США Рекса Тіллерсона і генсека НАТО Йенса Столтенберга, а також перспективи вступу України в Альянс, передає УНН.

"Про НАТО ми вже, вважайте, закінчили говорити. Навіть Порошенко вчора перестав йти в НАТО — він до середини дня йшов, а потім не дійшов. Нас там не чекають, нам вже неодноразово сказали. НАТО не потрібно нам, ми не потрібні НАТО. Тому потрібно будувати в Україні Швейцарію Східної Європи — нейтральну і незалежну Україну, країну, де на чільному місці — добробут і купівельна спроможність людей, їх права.

Тим більше що є заява наших західних партнерів, в якому говориться: "Який сенс боротися за тіло України, якщо душу продали корупції? А душу корупції продали ті, хто перебуває при владі, — інші не продають. Корупція — це при владі. Отже, за заявою все тих же американців, у нас три роки при владі знаходяться ті, хто продає душу України корупції," — заявив парламентарій.

На думку В.Рабіновича, зараз в Україні можна спостерігати боротьбу НАБУ з корупціонерами.

"Ми спостерігаємо, як корупціонерів початок ловити НАБУ. Можливо, скоро почнуть садити злодіїв. Наша партія "За життя" підтримує НАБУ, підтримує Ситника, підтримує всіх, хто бореться з корупцією," — підкреслив народний депутат.

В.Рабинович зізнався, що йому "так само важко, як і всьому українському народу, дивитися на беззаконня, яке творить влада".

"Тим не менш послідовно, без Майданів, ми підведемо країну до виборів і переможемо. Перехворіємо цією владою, яка наплювала на людей, на їх надії. Сьогодні країна розколюється на дві частини — "за життя" і "проти". І на майбутніх виборах потрібно, щоб люди сказали своє слово. Потрібно вибрати, за що ви: "за життя" або "проти", — резюмував В.Рабінович.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com