Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Умовою призначення на держслужбу з 2019 року буде знання англійської мови – П.Петренко

Апрель 21
14:32 2017

КИЇВ. 21 квітня. УНН. В Україні з 2019 року однією з вимог призначення на посаду на державну службу буде базове знання англійської мови. Про це сказав міністр юстиції Павло Петренко під час зустрічі з випускниками проекту з вивчення англійської мови Lingva.Skills, передає кореспондент УНН.

"Мотивація для студентів дуже чітка, тому що з 2019 року знання англійської мови буде однією з умов і вимог для номінування на державну службу", — сказав міністр.

П.Петренко уточнив, якщо комусь захочеться стати державним службовцем, то, крім української мови, кандидат на посадовця держслужби зобов’язаний буде знати англійську мову на базовому рівні.

Як повідомляв УНН, на роботу до Кабінету міністрів України через відкриті конкурси планують набрати 1 тис. молодих фахівців.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com