Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Україна за півроку взяла біометричні дані у 240 тис. росіян

Июль 19
12:16 2018

КИЇВ. 19 липня. УНН. Україна за шість місяців взяла біометричні дані на кордоні у 240 тисяч росіян. Про це заявив голова Держприкордонслужби Петро Цигикал, повідомили УНН у прес-службі МВС.

"За шість місяців біометричний контроль пройшли 350 тисяч іноземців, з них 240 тисяч ‑ громадяни РФ", ‑ повідомив голова Держприкордонслужби, нагадавши, що з 1 січня 2018 року запроваджено біометричний контроль іноземних громадян 70-ти країн ризику, які слідують в Україну.

Він також повідомив, що ДПСУ у повному обсязі виконала завдання із запровадження безвізу з ЄС та вже понад рік у межах компетенції забезпечує його функціонування.

Нагадаємо, Державною прикордонною службою України з 1 січня 2018 року запроваджено фіксацію біометричних даних іноземців та осіб без громадянства з 70 держав, у тому числі Російської Федерації.

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com