Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Угода про ЗВТ з ЄС та Канадою відкриває для України нові ринки та можливості – В.Гройсман

Июль 30
16:02 2017

ЗВТ

КИЇВ. 30 липня. УНН. Угода про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом та Канадою відкриває для України нові ринки та нові можливості. Про це йдеться у привітанні Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників торгівлі, оприлюдненому на офіційному сайті Кабміну, повідомляє УНН.

"Угода про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом та Канадою відкриває для України нові ринки та нові можливості, якими ми вже починаємо користуватися. Українські фахівці отримують неоціненний досвід у процесі реалізації міжнародних торговельних угод та контрактів", — йдеться у тексті привітання.

У своєму привітанні В.Гройсман також зазначив, що на сьогодні головним завданням Уряду є активізація торговельних відносин, надання їм свіжого дихання.

читайте також: Україна і Велика Британія розпочнуть консультації щодо ЗВТ – В.Гройсман

"Уряд активно працює над тим, щоб встановити чіткі, прозорі і зрозумілі правила, які будуть вигідними для усіх сторін – від виробника до кінцевого споживача товару. Водночас ми робимо рішучі кроки у напрямі дерегуляції бізнесу, кожен з них надає нового імпульсу торговельному процесу в країні. Пріоритетним напрямом урядової політики є захист інтересів експортерів і виведення національних товарів на нові ринки", — заявив прем’єр.

читайте також: Україна повинна зосередитися на втіленні вимог для реалізації угоди про асоціацію та ЗВТ — Й.Хан

Він також наголосив на тому, що не менш важливим елементом успішної торгівлі є розвинута інфраструктура.

читайте також: Україна і Ізраїль зацікавленні в підписанні ЗВТ до кінця року

За словами В.Гройсмана, відновлені дороги, будівництво яких є одним з найважливіших загальнонаціональних проектів, сприятимуть покращенню транспортної логістики.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com