Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У ВР занепокоєні намірами Мінфіну монополізувати лотерейний ринок

Май 19
18:42 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Політики занепокоєні проектом ліцензійних умов для лотерей, який передбачає можливість монополізації ринку, повідомляє УНН.

Народний депутат, член Комітету з питань запобігання корупції Борислав Береза в коментарі УНН зауважив, що документ Мінфіну цікаво виписаний по деяких гравцях ринку.

“Я бачив цей документ і зараз його вивчаю. Мені здається, що там взагалі є намагання монополізувати ринок. Більш того, він дуже цікаво виписаний по деяких гравцях цього ринку, тому я хочу подивитися, що пропонується і більш детальніше розібратися з цим документом. Але те, що я бачу зараз, то вже викликає занепокоєння”, — сказав Б.Береза.

У нових ліцензіях Мінфіну вбачають також ймовірність легалізації частини азартних ігор. У Верховній Раді категорично проти легалізації азарту в Україні, тим паче, без згоди нардепів. Нардеп Ігор Луценко запропонував заборонити Мінфіну розробляти документи, які можуть легалізувати азартні ігри без згоди парламенту.

“Депутати і так роблять багато (для боротьби з азартними іграми — ред.). Більшість не готова голосувати за законопроекти щодо легалізації ігрового бізнесу, бо ми всі розуміємо, що це дуже криміналізований і шкідливий бізнес. Я б в даному випадку розглядав питання змін до законодавства, які б забороняли Мінфіну так обходити нинішню законодавчу заборону”, — заявив І.Луценко.

Такої ж думки народний депутат Микола Княжицький, який категорично проти кулуарного розгляду питання щодо легалізації азартних ігор.

“Я проти того, що азартні ігри легалізують без урахування суспільної складової. Я не проти лотерей, адже лотерея теж повною мірою розраховується на азарт, але я не проти їх діяльності, якщо вони діють в межах закону, а кошти йдуть на благородні справи. Але якщо вони не оподатковуються, а кошти розкрадаються і йдуть на підкуп посадових осіб, то я звичайно проти. І я наголошую — все, що стосується азартних ігор, обов’язково має проходити через парламент”, — зауважив М.Княжицький.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Мінфін може монополізувати лотерейний ринок та легалізувати на ньому азартні ігри.

Як раніше повідомляв УНН, минулого року Мінфін намагався легалізувати азартні ігри через Верховну Раду. Однак, усі законопроекти Мінфіну були визнанні корупційними та лобістськими.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com