Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У.Супрун застерегла нардепів від провалу медичної реформи

Май 19
22:45 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Народні депутати мають ухвалити необхідні законопроекти для проведення медичної реформи до 1 липня, інакше не можна розпочати реформу системи фінансування охорони здоров’я. Про це в ефірі “5 каналу” заявила в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, передає УНН.

“Нам від коаліції передали інформацію, що вони сподіваються, що робоча група завершить свою роботу до 6 червня. Але це два тижні пропадає, бо немає пленарних тижнів. Дуже важливо, щоб ці законопроекти були прийняті до кінця червня, бо з 1 липня розпочинається реформа на рівні первинної ланки. А нам потрібно змінити Бюджетний кодекс і по-іншому оплачувати послуги на первинній ланці”, — сказала вона.

Як повідомляв УНН, Верховна Рада не включила до порядку денного жодного законопроекту, який стосується медичної реформи.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com