Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У.Супрун застерегла нардепів від провалу медичної реформи

Май 19
22:45 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Народні депутати мають ухвалити необхідні законопроекти для проведення медичної реформи до 1 липня, інакше не можна розпочати реформу системи фінансування охорони здоров’я. Про це в ефірі “5 каналу” заявила в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, передає УНН.

“Нам від коаліції передали інформацію, що вони сподіваються, що робоча група завершить свою роботу до 6 червня. Але це два тижні пропадає, бо немає пленарних тижнів. Дуже важливо, щоб ці законопроекти були прийняті до кінця червня, бо з 1 липня розпочинається реформа на рівні первинної ланки. А нам потрібно змінити Бюджетний кодекс і по-іншому оплачувати послуги на первинній ланці”, — сказала вона.

Як повідомляв УНН, Верховна Рада не включила до порядку денного жодного законопроекту, який стосується медичної реформи.


Loading...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com

Ваш уровень доверия к полиции Днепропетровска:Смотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...