Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У “М.С.Л” закликали голову Держказначейства не спекулювати міфами про “російське коріння”

Май 19
20:43 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Оператор державних лотерей “М. С. Л” закликає Голову Держказначейства Тетяну Слюз не ставити “М.С.Л.” в один ряд з російськими компаніями, оскільки у структурі власників немає осіб причетних до РФ, передає УНН з посиланням на прес — службу “М.С.Л.”.

“Оператор державних лотерей звертає увагу глави Держказначейства на те, що згадування української компанії "М.С.Л." в переліку російських, схоже на вибірковий підхід. У санкційному списку президента 468 компаній, з яких більше 80 IT-компаній. І чомусь в переліку Тетяни Слюз поруч з двома російськими IT-сервісами опинився оператор державних лотерей.
До того ж, "М.С.Л." не пропонує програмні рішення для інших компаній, як згадані системи обліку 1С та "Парус". Щодо "російського коріння" "М.С.Л.". Компанія вчергове нагадує, що у структурі її власників є тільки громадяни Кіпру та України, до яких санкції президента не застосовуються.

"Російський міф" про "М.С.Л." побудований на неправдивій інформації. Ніби серед власників компанії є "Альфа-групп", яка належить російському олігарху Михайлу Фрідману. Єдині фінансові відносини "М.С.Л.“ та "Альфа-групп“ — це звичайний кредит в "Альфа-банку“.

Більше року оператор держлотерей "М.С.Л.“ намагається відстояти свої права у Вищому адміністративному суді України. Після численних перенесень судових засідань ніякого рішення не оголошено, а органи влади, які мали відношення до формування списку санкцій, так і не спромоглися надати суддям докази будь-якої провини "М.С.Л.”, — наголосили в компанії.

Нагадаємо, санкції РНБО застосовано проти двох лотерейних операторів: “М.С.Л.” та “Патріот”. При цьому обмеження не торкнулися оператора “УНЛ” (“Українська національна лотерея”), якого пов’язують з нардепом від “Блоку Петра Порошенко” Олександром Третьяковим.

Експерти вказують на замовний характер санкцій, оскільки за збігом обставин в цей же час Мінфін опублікував проект ліцензійних умов, за яких санкційні підприємства не зможуть отримати ліцензії. На переконання експертів, санкції РНБО та ліцензійні умови Мінфіну підготовлені для того, аби з наближеної до влади компанії зробити монополіста ринку.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com