Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

США відмовили в проханні дозволити фірмам ЄС торгівлю з Іраном

Июль 13
04:32 2018

КИЇВ. 13 липня. УНН. США не побажали вивести компанії ЄС з-під санкцій, які Вашингтон має намір ввести в відношенні Ірану. Про це повідомив міністр економіки і фінансів Франції Брюно Ле Мер в інтерв’ю, опублікованому газетою Le Figaro, передає УНН.

“Навесні цього року я написав листа міністру фінансів США Стівену Мнучіну з проханням зробити виняток для європейських компаній, легально діючих в Ірані, і ввести в відношенні них додаткові терміни звільнення від санкцій. Тепер ми отримали від США відповідь — і ця відповідь негативна”, — сказав французький міністр.

Держдепартамент раніше повідомив про намір Вашингтона звести до нуля доходи Ірану від експорту нафти. Президент Дональд Трамп 8 травня оголосив про вихід Вашингтона з Спільного всеосяжного плану дій — угоди, яка була укладена в 2015 році і обмежувала ядерні розробки Тегерана в обмін на скасування санкцій Ради Безпеки ООН і односторонніх обмежувальних заходів, введених США та ЄС.

Трамп пообіцяв не тільки повернути протягом 90-180 днів старі, а й ввести нові обмежувальні заходи. Американські санкції, що зачіпають енергетичний сектор Ірану, будуть відновлені 4 листопада. У зв’язку з цим Ле Мер підкреслив, що “необхідно швидко вжити належних заходів і докласти всіх зусиль, щоб гарантувати комерційний суверенітет Євросоюзу”. “Європі слід забезпечити собі інструменти, які дозволять їй опиратися екстериторіальним санкціям (США), розробивши при цьому автономні мережі фінансування, — вважає міністр. — США не мають права вирішувати, з якою країною ми маємо право торгувати!”.

Як повідомляв УНН, глава МЗС Британії вважає, що Трамп виведе країну з-під мит США після Brexit.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com