Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

С.Полторак планує збільшити фінансовий ресурс ССО

Май 19
15:41 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що прийме організаційні та управлінські рішення щодо покращення інфраструктури підрозділу та придбання певних типів оснащення для ССО. Про це УНН повідомили у прес-службі Міноборони.

“Поспілкувавшись із командувачем ССО, я прийняв рішення про збільшення фінансового ресурсу. По завершенню відрядження прийму певні організаційні та управлінські рішення щодо покращення інфраструктури підрозділу та придбання певних типів оснащення”, — заявив міністр.

Нагадаємо, що під час перебування з офіційним візитом у Литві, Міністр оборони України генерал армії Степан Полторак відвідав полігон “Пабраде” та взяв участь в офіційній церемонії закінчення міжнародних навчань “Палаючий меч 2017”.

У навчаннях брали участь підрозділи Сил Спеціальних операцій із шести країн-членів НАТО, а також з України та Грузії.

За результатами навчань глава вітчизняного оборонного відомства прийняв рішення нагородити представників українських Сил спец операцій ЗС України грошовими преміями.

Також міністр зустрівся із командувачем командування ССО США генералом Раймондом Томасом та Командувачем Штабу ССО НАТО віце-адміралом Коліном Кілрейном.

Під час зустрічі він наголосив, що "нам необхідні не лише навчання такого характеру, а й підготовка українських бійців на базах іноземних навчальних центрів.

Як повідомляв УНН, С.Полторак обговорив з держсекретарем МЗС ФРН стан виконання Росією мінських угод.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com