Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

С.Князєв прокоментував ситуацію із призначенням керівника поліції Дніпропетровщини

Май 19
17:42 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Якщо Віталій Глуховеря не впорається з роботою начальника поліції Дніпропетровської області, то рішення по ньому буде прийнято швидко. Про це заявив в інтерв’ю журналу “Фокус” глава Національної поліції України Сергій Князєв, передає УНН.

“Кадрова робота — невдячна справа. Співробітник може бути прекрасною людиною, фахівцем. А коли стає керівником, робить помилки через незнання або свідомо. Я б не хотів коментувати хід службового розслідування, яке було кілька років тому. Але якщо Глуховеря не впорається з роботою, рішення по ньому буде прийнято швидко. Але він досвідчений співробітник, добре знає Дніпропетровську область. Не можна забувати, що найбільше добробатов сформувалося в Дніпрі, а тоді в місті командував Глуховеря”, — сказав С.Князєв, коментуючи службове розслідування в поліції Дніпра щодо подій Майдану в 2014 році і про роль в ньому начальника Дніпропетровської поліції Віталія Глуховері.

Нагадаємо, після сутичок 9 травня між “тітушками” та поліцейськими у Дніпрі, Сергій Князєв призначив головним поліцейським Дніпропетровщини Віталія Глуховерю. В.Глуховеря у 2014 займав посаду в.о. начальника ГУ МВС України в Дніпропетровській області.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com