Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Р.Гетемюллер: НАТО продовжить допомагати Україні у реформах

Май 19
16:42 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Північноатлантичний альянс стоїть на боці України і продовжить цю підтримку і надалі у реформах. Про це у відеозверненні з нагоди 20-річчя заснування Центру інформації та документації НАТО Представництва НАТО в Україні повідомила заступниця Генерального секретаря НАТО Роуз Гетемюллер, передає кореспондент УНН.

“Правда завжди переважатиме, ми не боремося з пропагандою. Ми боремося з пропагандою фактами. Україна один з важливих партнерів НАТО і НАТО підтримує Україну. Ми продовжимо допомагати Україні у проведенні всіх реформ, які важливі для стабільності. Союзники НАТО ніколи не визнають незаконну анексію Криму,” — розповіла Р.Гетемюллер.

Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе сказала, що ні сама Україна, ні Альянс поки не готові до вступу в НАТО нашої країни, тому, поки що важливо зосередитись на досягненні стандартів НАТО.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com