Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Прокурор АРК не виключив розгляду в міжнародному трибуналі справи депортації 1944 року

Май 19
17:42 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов не виключив розгляду в міжнародному трибуналі справи про депортацію з півострова кримських татар у 1944 році. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури АРК.

За його словами, факт вчинення геноциду кримськотатарського народу для багатьох людей очевидний.

“Для нас було важливо відновити історичну справедливість і провести юридичну реабілітацію осіб, цілого народу, які були безпідставно звинувачені в діяннях, які вони не скоювали”, — зазначив Г.Мамедов.

Він звернув увагу на те, що відносно кримськотатарського народу було скоєно тяжкий злочин, в тому числі з точки зору міжнародного кримінального права.

“Оскільки такий тяжкий злочин як геноцид підпадає під юрисдикцію Міжнародного кримінального суду, я не виключаю той факт, що воно може бути розглянуто в міжнародному трибуналі”, — повідомив прокурор АРК.

Нагадаємо, прокуратура Криму підготувала підозру Й.Сталіну та Л.Берії.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com