Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Після отримання Томосу Лавра буде передана українській церкві – Патріарх Філарет

Август 02
11:23 2018

КИЇВ. 2 серпня. УНН. Після отримання Україною Томосу на створення єдиної помісної автокефальної церкви, Лавра буде передана українській церкві. Про це повідомив предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет, передає УНН з посиланням на релігійно-інформаційну службу України.

"Річ у тому, що ніякої власності Московський патріархат в Україні не має. Не має власності. Власність церкви в Україні є власністю української церкви. Ось взяти, наприклад, Києво-Печерська лавра, Почаївська лавра – чия це власність? Власність української держави. І держава передала свою власність в користування українській церкві Московського патріархату. Але коли буде тут українська церква визнана, то Лавра – і одна, і друга – будуть передані українській церкві. Бо це є українська святиня. І Росія, і Московський патріархат ніякого відношення до цих святинь не має. А ті парафії, які побудували, і свої храми за свій кошт, то це є власність цих парафій, а не Росії. Тому Росія тут своєї власності церковної не має", — повідомив Філарет.
Нагадаємо, в Константинопольській патріархії з 1 по 3 вересня відбудеться загальне зібрання всього єпископату цієї Церкви. Про скликання такого зібрання оголосив Патріарх Варфоломій.

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.