Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Парламентська більшість працює над законопроектом про відновлення держсуверенітету над Донбасом

Июнь 19
15:50 2017

КИЇВ. 19 червня. УНН. Робочі групи коаліції працюють над проектом закону про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету над Донбасом, який спрямований на посилення спроможності захисту і оборони в зоні АТО. Про це на засіданні Погоджувальної ради заявила представник Президента в парламенті Ірина Луценко, передає кореспондент УНН.

“Сьогодні ми продовжили і на минулому тижні проходили робочі групи із представників депутатів з коаліції стосовно нового закону, який пропонується на сьогоднішній день. Це закон про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету… Цей закон направлений на посилення спроможності захисту і оборони держави в зоні проведення АТО. Це окремі райони Донецької і Луганської області. Це нашій зобов’язання по деокупації Донбасу”, — зазначила І.Луценко.

Вона пояснила, що в цьому законі “ми говоримо про правовий статус військових дій, ми говоримо про визнання правового статусу окремих районів Луганської і Донецької області, ми говоримо про поліпшення соціально-економічного управління з метою вирішення належним чином проблем людей в зоні конфлікту, … закладаємо основу для розробки стратегічного бачення того, як відновити суверенітет і територіальну цілісність над окремими районами Донецької і Луганської області”.

За словами представника Президента в парламенті, “особливо важливим пунктом цього закону буде гармонізувати зміни в поточній ситуації країни зобов’язаннями України за мінськими угодами та повторне підтвердження того, що Україна буде продовжувати вирішувати і виступає за політико-дипломатичне врегулювання конфлікту на Донбасі”.

І.Луценко пояснила, що цей законопроект вноситься саме зараз на розгляд парламенту, бо “Росія де-факто різними методами фактично вийшла з Мінського процесу і це спостерігається протягом 2017 року — це введення „рубльової зони“, це легалізація паспортів „ЛНР“, „ДНР“, це конфіскація українських підприємств і неможливість дати змоги їм платити податки на українські території та різні інші заходи, які проводяться”.

Також І.Луценко зазначила про намагання сепаратистами провести заходи щоб “відтягнути кордон України до так званої “сірої зони”.

Як повідомляв УНН, за словами І.Луценко, в Україні недостатні економічні показники для вступу в НАТО.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com